| Ciprian996 a întrebat:

Salutare, am si eu o-ntrebare am gasit un site de comenzi online "electronice.imbracaminte si multe altele" credeti ca ma puteti ajuta? va rog. vreau sa stiu daca este serios site-ul site-ul se numeste "www.miniinthebox.com" si daca a facut vreo cineva dintre voi vreo comanda, multumesc... daca puteti aruncati o privire pe site si dupa ami dati o parere.

1 răspuns:
| StartFoto a răspuns:

Pare o copie Aliexpress, daca cauti incaltaminte intra aici :
http://incaltaminte-copii.ro/