| MalinTrip a întrebat:

Salutare!
Daca vreau sa transfer banii de pe PayPal, pe alt cont, o sa am nevoie de ceva documente de identitate ale mele?
Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Nu.
Dar cand faci transferul sa dai pe '' pay for servivces '' sau ceva de genu, ca sa nu-ti ia taxa.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca e pe un cont bancar, da. Pe alt cont paypal, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, banii din contul de paypal se pot transfera intr-un cont bancar, numai daca ai deja contul bancar legat si verificat de Paypal. Operatiunea se face online, de posesorul contului de Paypal, si dureaza 5 zile lucratoare, ca transferul sa fie complet.