| Andrei281040 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Eu am 2 conturi de paypal. Pe amandoua conturile am o anumita suma de bani. Cum fac sa transfer banii de pe un cont, pe celalalt?

Răspuns Câştigător
| Doja a răspuns:

Adauga-ti contul celalalt ca "prieten", apoi poti face transfer de bani catre prieteni fara comisioane.

2 răspunsuri:
| Diavolo18 a răspuns:

Apeși pe trimite bani și scrii cui vrei sa i trimiți adică tie.

| Andrei281040 explică (pentru Diavolo18):

Imi cere sa scriu codul cardului. Adica imi ia banii de pe card sau de pe contul de paypal?