| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum scot/ transfer banii dintr-un cont paypal? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa adaugi un cont bancar sau un card valid.
https://playtech.ro/......iste-bani/

2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ca sa scoti bani de la PayPal trebuie sa ai un cont cu CARD Bancar intr-o banca din tara. Banca trebuie sa accepte plati sau achizitii in (din) exteriorul tarii cu acel CARD. Atunci iti faci un cont PayPal care se va lua legatura cu banca din Romania, va verifica autenticitatea contului tau DUPA care va putea face transferul din (in) contul tau bancar. Altfel nu poti face nimic, banii raman la PayPal pana vei avea un cont bancar autentic.

| anonim_4396 explică (pentru danut):

Ok. Multumesc mult pentru informatie