| Adyspeed a întrebat:

Salutare de unde pot gasi sa cumpar si eu revista Terra Magazin, si cam ce pret mai are? ca imi place mult.in generala o gaseam dar acum nu sad. sunt din Ploiesti prahova ). funda

Răspuns Câştigător
| Anne0510 a răspuns:

O gasesti la chiscurile de ziare, la librarii, muzee, etc. La mine de exemplu ne-o aduce in fiecare luna la scoala. Costa 7 lei.winking

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nepotul meu o lua de la scoala; anul trecut era 6-7 lei
POTI face abonament scriind la editura
Adresa: Str. Logofatul Tautu nr. 67, sector 3, Bucuresti
Tel: 021-337.37.37 / Fax: 021-337.37.57

e-mail: office@cdpress.ro
Abonamente
abonamente@cdpress.ro
sau intrebi factorul postal.

| alexs99 a răspuns:

Poti cumpara revista Terra Magazin de la un chiosc de ziare la pretul de 7 lei.

| Violente a răspuns:

Chiosc de ziare sau librărie, asta e la mintea cocoșului, că doar nu o cumperi de la farmacie. happy

| andreea49 a răspuns:

Din cate stiu eu costa 7 lei.

| Maryo_Costy_1998 a răspuns:

De la un chiosc si costa 6 lei. happy