| Geanta_Alex_1979 a întrebat:

Salutare natiune! Am si eu o intrebare. A cumparat cineva produse de pe site-ul " ALIBABA.COM"? Vreau sa-mi cumpar un laptop nou si am vazut un model de laptop care costa in jur de 2200 RON la ei pe site, asta in conditiile in care la noi, in magazin costa in jur de zece mii si un pic. Am vazut ca acolo unii producatori vand numai engros dar am vazut ca sunt care vand si la bucata. Va multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model mai exact? Foarte putin probabil sa aiba specificatiile pe care le crezi tu. Lasa un link.

| SomethingFunni a răspuns:

E un site chinezesc cu producatori (in principal) chinezesti, deci daca iti iei teapa producatorul este ca o fantoma pentru tine.
In general, Alibaba e de incredere si tine la ofertanti de incredere.