| AlexandruLORD a întrebat:

Salutare. Peste cateva zile va fi ziua iubitei mele. Dati-mi niste idei de cadouri. ce as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| AntoNella41 a răspuns:

Pai aicea depinde ce ii place iei...Tu ai petrecut cu ea mai mult timp si sti mai bine ce i-ar placea.
Da eu iti spun ce i-ar placea la o fata:
-Sa ii cumper o bijuterie(un inel, bratara sau lant) nu foarte scump.
-Un buchet de flori(depinde ce flori ii place)
-Sa o scoti in oras(La un restaorant undeva pe terasa sa fie un peisaj frumos)
-Sau chiar sa o duci la shopping (fetelor le place la nebunie la shopping).
Na sper sa te descurci. big grin
SUCCES!

5 răspunsuri:
| silvershark a răspuns:

Un set de cesti cu inimioare, cand va bea cafeaua, se va gandi in fiecare dimineata la tine:http://raio.ro/cesti-love

| carla2010 a răspuns:

Ha, ha, ha, am vazut ca ti s-a propus inel - nu stii ce e in sufletul fetelor cand primesc un inel de la un baiat, indiferent de materialul din care e facut; sau cum le-o ia razna imaginatia! Eu zic sa te rezumi la ceva practic si util. Ultima data eu am primit un scaun si am fost foarte recunoscatoare pentru ca este ergonomic si nu ma mai doare spatele cand stau prea mult la calculator. Uite ca asta: http://www.expert-scaune.ro/scaun-birou-off-600-rosu/ Am fost asa incantata de tetiera si suportul lombar pe care pur si simplu l-am considerat cireasa de pe tort. Serios, e stresant sa stai la calculator cand te doare spatele si cand te incingi la vorba cu prietenul, iar el se supara ca nu mai rezisti in mijlocul povestirii... incepe o cearta inutila.

| AntoNella41 a răspuns:

Te-am ajutat?
Spune-ne cum o fost de ziua iubitei tale, ce ia-i cumparat? happy

Răspuns utilizator avertizat