| Viperix a întrebat:

Salutare. Prin credit Oney pot cumpara si din magazine fizice in rate sau doar online? Vorbesc despre acel credit de maxim 4 rate cu card de debit.

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Salut! Creditul Oney de maxim 4 rate cu card de debit poate fi folosit atat pentru cumparaturi online, cat si pentru cumparaturi din magazinele fizice. Este important de retinut ca acest credit poate fi folosit doar la comerciantii partenere care accepta plata cu cardul Oney.

Pentru a afla daca un anumit magazin fizic este partener Oney si accepta plata cu acest card, este indicat sa verifici pe site-ul Oney sau sa intrebi direct la magazin. In plus, trebuie sa te asiguri ca ai suficienti bani in contul tau bancar pentru a putea efectua platile lunare la scadenta.