| An0nim8 a întrebat:

Toate produsele comercializate in decathlon sunt originale? Adica eu de exemplu am cumparat o pereche de adidasi marca Adidas Neo cu 150 ron iar pe net am vazut ca sunt pe la pretul de 200, 300 ron sau poate chiar mai mult

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cei de Hervis aveau astef de promotii la Adidas, si da sunt originali

| MgdDroopy a răspuns:

Da! Sunt originali! Nu își permit riscul să vândă chinezării.
Au prețurile mai mici pentru că negociază altfel. Vânzarea fiind mai mare.