| voxis12 a întrebat:

Salutare, TPU! Stie cineva de unde as putea face rost de o masca de la trupa Hollywood Undead, de la J-DOG ( cea din videoclipul We are sau Day of dead )sau Danny ( Comin' in hot sau We are ). Să fie a lor sau sa arate si sa functioneze ca a lor?

Răspuns Câştigător
| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Pffff, trupa mea preferata... :)))
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=hollywood+undead+mask in maxim 2 saptamani daca dai azi comanda, iti vor ajunge fiind ca sunt comandate din alta tara.