| Axel44 a întrebat:

Vreau sa îmi ziceți și mie.eu am un breloc din aur masiv de 18k emblema Mercedes. As vrea sa știu cat as lua pe el dacă las vinde. Eu sunt din Botoșani. Aaa era sa uit... dacă puteți sa îmi spuneți și niște magazine care ar cumpăra asa ceva...presupun ca la amanet nu îți dă nimic..Este aur masiv ..CINE IMI DAU RĂSPUNSURI CONCRETE.II DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Noi cum sa estimam cat vei lua pe el daca nu stim cate grame are?

La amanet ti se ofera in jur de 100-110 lei pentru un gram de aur de 18k

| Axel44 explică:

11 gr are. Este aur masiv dar... oare firmele de bijuterii nu îl cumpăra? Sau alte magazine ......totuși ii scump. când lăm cumpărat am data pe el 6000 RON deci... sper sa iau măcar în jumătate...