| elenamarian95 a întrebat:

Salutare tuturor! A comandat cineva pe Joom? Se platesc taxe sau ceva in afara de produs pentru ca au livrarea gratuita vad?! si cum platesc produsu, ramburs sau? Stie cineva?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Firma este inregistrata in Letonia (tara UE) deci nu platesti taxe. Plata se face cu cardul [In the card, select the number of items. (The default is 1. The maximum is 20.)]. Livrarea gratuita (Joom delivery is absolutely free, however your parcel may be subject to VAT, customs duties or taxes, depending on the law regulations of the country in which you live.) Ceva nu este in regula! nu-mi dau seama cum un obiect care costa cativa lei poate fi livrat gratuit!