| neacsumihai2009 a întrebat:

Salutari,

Ceva idei de cadouri de secret santa? (pentru o colega)
Buget 50 ron

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăia nu sunt bani de cadouri, adica sunt prea puțini, mai strînge.

| IamTheDevil a răspuns:

Nu sunt prea putini avand in vedere ca e secret santa, ii poti lua un pachet cu dulciuri, gasesti in supermarketuri sau ii poti lua un tricou/un tricou personalizat/o caciula/o esarfa, ceva ce stii ca ii place. Mai ii poti lua o pereche de casti, gasesti casti mari si la 40 de lei, dar ii poti lua si casti normale pentru telefon. Sper ca te-am ajutat.

| neacsumihai2009 explică (pentru CristiDinBucuresti):

E o chestie stabilita la nivelul echipei, nu e vorba de bugetul personal

| munteanuionvictor a răspuns:

Carte de bucate.

| munteanuionvictor a răspuns:

Tort de fructe.

| fanhhro a răspuns:

Salut! Daca ai de gand sa depasesti cu putin bugetul, cred ca asta ar fi genial pentru o tipa: http://bit.ly/2jzsWTv.

| neacsumihai2009 explică (pentru fanhhro):

Imi place ca totusi ti-ai pus link de afiliere.
Are gusturi ceva mai sofisticate in materie de produse de ingrijire.

Well played tho'.

| fanhhro a răspuns (pentru neacsumihai2009):

Nu cred ca are neaparat relevanta. Am cautat ceva aproape de bugetul tau si care, in viziunea mea, e un cadou ok de secret santa pentru o tipa. happy

| neacsumihai2009 explică (pentru fanhhro):

De principiu, e ok. Singura problema intervine la tipurile de ten.
Cu personal care, e greu.
Dar overall o sugestie buna.

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună, Mihai,

Te pot ajuta cu cadourile de Secret Santa pe care e bine să le eviți. Eu m-am inspirat de aici: https://cariera.ejobs.ro/cadouri-secret-santa/

| supermamici a răspuns:

Daca a crescut bugetul si vrei intr-adevar idei de cadouri bune, nu gadgeturi, lumanari si alte prostii chinezesti: https://timez.ro/......0-150-lei/