| 777Anonim2000 a întrebat:

Idei cadouri secret santa pentru băieți?

11 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca fumeaza gasesti de comandat brichete zippo intre 20-50 lei care arata si fain, alta idee o curea cu model, un termos smart, la fel vreo 50 lei, sau un set ca acesta care are un pret decent, as opta pentru varianta asta, totul frumos in cutie, arata intr-un fel anume si pretul e decent:
https://ro.factcool.com/......ct/2419305

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru 12-13 ani, vad ca intrebi pe alt topic...

Iata aici cateva sugestii de cadouri: un CD cu muzica, un breloc, o sapca, un pix, un tricou,

| dullcat a răspuns:

O doza de bere si niste dulciuri, impachetate dragut.

| VoidEternal a răspuns (pentru dullcat):

Wow. laughing O doza de bere? laughing)

Ce buget? Oricum te poți orienta pe o pereche de căști de telefon, incep de la 20 30 de lei, o boxa wireless, ceva tehnologie, poate un ceas. Și din alea găsești destule sub 100 de lei.

| dullcat a răspuns (pentru VoidEternal):

Ma scuzi, eu nu stiam ca acum bugetul este de 100 de lei.Cand eram eu la liceu era maxim 20-30 de lei adica o suma simbolica.Da, am dat asa, pentru ca pustii de liceu nu vor suc Tedi.laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru dullcat):

Pai am zis și de căști de 20-30 de lei, nu? Mai mic de atât, nu are cum sa fie fezabil in caz că nu voiau sa-si ofere reciproc covrigi sau pufuleți. Ceasul l-am oferit ca idee în caz că au ales o sumă mai mare. Dar și ales le găsești de pe la 50-60 de lei, chiar cu transport gratuit daca ai părinții genius la eMag.

Oricum ar fi, "o bere" mi se pare o alegere extrem de bizară pentru secret santa, daca nu de-a dreptul cinică. Bine că nu ai zis 2 țigări laughing

| dullcat a răspuns (pentru VoidEternal):

Pentru ce sa cumperi astfel de lucruri specifice care tin de gusturi unor oameni pe care nu ii cunosti? Daca e vorba de prieteni apropiati sau familie, inteleg, insa pentru oricine altcineva inseamna o ocazie de bani irositi de cele mai multe ori.

| Xox0 a răspuns (pentru VoidEternal):

La mine in clasa s-a oferit tarie la baieti si erau foarte incantati asa ca...

| VoidEternal a răspuns (pentru Xox0):

Copchii fara creier...

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde și în ce context
Pentru că dacă e la școală,poți opta pentru un hanorac și niște dulciuri,o cana cu un mesaj personalizat,o boxa portabila, o brățară personalizata
Iar dacă e in alt context, munca sau ca amici, ii poți oferi un voucher de la eMag, de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geaca de piele sau un o bluza neagra sau gri!