| MarianGH01 a întrebat:

Saluuut.Este cineva care a cumparat de la IHunt? Vreau si eu sa stiu si eu daca se poate cam in cate zile se livreaza obiectul cumparat si daca se livreaza intr-o stare buna sau in batjocura. Multumesc frumos big grin

Răspuns Câştigător
| nitromonkey88 a răspuns:

Scriu raspunsul de pe ul telefon de la ei. Da, sunt de incredere, produsul ajunge in maxim 6 zile, depinde de ziua in care dai comanda, si pdodusele sunt calitative, si se livreaza intr-o stare excelenta