| lovecats123 a întrebat:

Se merita sa cumpar,, adidasi superstar" de pe acele anunturi de pe facebook(115lei plus 20 curierul)? Stiu ca sunt fake dar imita bine originali. Cine are? Imi puteti da un sfat?

3 răspunsuri:
| DeathLord93 a răspuns:

Depinde de bugetul tau marfurile vandute prin site-urile promovate de Facebook sunt clar contrafacute dar daca vrei ceva bun si iti permite bugetul te poti duce direct in magazinul firmei sau pe site-ul lor si iti dai seama repede ce cumperi happy
Sfatul meu da un ban in plus si cumpara ceva original

| Irina_Irina_1995 a răspuns:

Eu nu stiu!

| idkplm a răspuns:

Sunt fake dar cred ca sunt destuli de buni... oricum eu zic sa iti iei originali sunt mai de calitate