| anonim_4396 a întrebat:

Se vand binocluri mai slabe si in magazine, din astea unde se vand de toate gen accesorii,chinezarii stiti la ce ma refer "bazar"?
(Stiu ca daca vrei ceva de calitate superioara, alea se vand din magazine specializate,internet, dar ceva asa mai "amator" s-ar vinde si in magazine obisnuite, din orase?)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De găsit, se găsesc, chiar și la talciocuri. Dar mai bine strângi ceva bani și cauți un binoclu cu optică bună (musai din sticlă, nu plastic!) că altfel îți strici ochii și nici nu vezi nimic bine.

| Wr3nch a răspuns:

Da, poti sa gasesti usor in magazinele de gen.