| ChristinaMihaElla a întrebat:

Si-a cumparat cineva adidasi Nike Air Max replica? Se merita sa iti cumperi sau te tin maxim o luna si apoi se rup?

Răspuns Câştigător
| Zemonek a răspuns:

Buna. Sincer personal nu imi place modelul Air Max insa din proprie experienta iti zic sa nu cumperi nimic replica, indiferent ca e Nike, Adidas sau Converse, daca tot dai banii pe ceva macar sa fie ceva de calitate, plus ca fake urile se uzeaza mult mai repede si uneori chiar se observa diferente destul de mari intre modelele originale si cele fake.

1 răspuns:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Lasa replicile, gasesti Nike Air Max ieftini si originali, incearca de exemplu http://www.buzzmag.ro/adidasi-nike-air-max-pentru-barbati-ieftini/