| criss_1615 a întrebat:

Site-uri de licitatii online (adevarate) cine stie? In afara de okazii.ro!

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Hei,
Www.bidbuy.ro
Licitatia.ro/Licitatii-Online
www.shop-bay.ro
www.tizo.ro
www.aukro.ro
www.pretbomba.ro
www.nnpcompany.com
www.licitatiibomba.ro
www.minim.ro

Sper ca te-am ajutat!:)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tizo.ro

| costyvas a răspuns:

Aukro.ro

| mocatofa a răspuns:

Ioffer.com

| LiciteazamaRo a răspuns:

Www.Liciteaza-ma.Ro, un site nou pe piata ce poate sa ajunga un adevarat brand numai cu ajutorul userilor. Daca aveti comentarii de orice fel, va asteptam sa ne contactati prin formularul CONTACT US al site-ului mai sus mentionat;)
Cu respect Echipa Liciteaza-ma.Ro

| pumba1 a răspuns:

Pe www.adines.ro poti gasi un sistem de licitatii nou, diferit de okazii si alte site-uri.

| SUPREMUS a răspuns:

Http://ocazii-licitatii.com ocazii, licitatii, anunturi, cel mai nou si cel mai bun, imbunatatit zilnic, intrati, nu veti regreta deloc!

| mihai90 a răspuns:

Eu folosesc www.shop-bay.ro pentru a vinde cartile mele... mi se pare decent ca site si este gratuit...

| Darius_Ivan_1971 a răspuns:

Licitația.ro