| Myty10 a întrebat:

Stie careva din Targu Mures de unde pot lua paysafe card?
locatiile de pe paysafe card nu ma ajuta cu nimic deoarece angajatii habar nu au de ce vorbesc si daca incerc sa le explic nu sunt receptivi
Prin urmare solicit ajutor de la cineva care a mai cumparat din oras

1 răspuns:
| facpipi a răspuns:

Nu sunt din oradea dar cred ca poti lua din urmatoarele locuri : De la aparatele de unde cumperi coduri de reincarcare(in Bucuresti sunt) sau de la mega-image de la aparatele de plata a facturilor etc.