| Sally06 a întrebat:

Stie careva un program eficient pentru slabit?

6 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Poi cam asa in fiecare zi:
- execitii de aerobica;
- nu mai mananci dupa 6 seara;
- mananci putin de mai multe ori;
- mananci multe fructe si legume.

SUCCES!

| nikol a răspuns:

Eu am baut multa apa timp de vreo saptamana vreo 2 litri pe zi crezand ca imi va mai creste parul ca se zice ca de la apa iti creste parul.da intr-adevar mi-a crescut si parul dar m-am speriat foarte tare cand am vazut cate kg am dat intr-o saptamana.Am slabit 2 kg intr-o saptamana de la apa, bine dar nici nu am fost mancat prea multa mancare ca beiam multa apa si nu imi era foame.Bine se zice ca daca bei multa apa poti slabi.deci consuma multe lichide, eu beiam si ceai de fructe ca ma saturam de numai apa incepeam sa ruginesclaughing. Acuma am redus apa si pun la loc cele 2 kg happysau vad poate mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ce o sa iti zic eu o sa iti zica toti:
-nu te infometezi;
-mananci mancare saraca in grasimi;
-si cum nu se slabeste nemancand, mult sport nu neaparat in casa, poti iesi cu bicicleta, cu rolele;
-renunti la mancarurile tip fast-food;

Si eu sunt in procesul de slabire si iti zic, la inceput iti va fi mai greu, neputand sa te abtii sa nu mananci ceva dulce, dar daca astazi faci un exercitiu de vointa si te abtii sa nu mananci, maine sau poimaine nu vei mai simti nevoia sa mananci dulce. Eu acum daca vreau sa ma rasfat, mananc portocalelove struck Nu-mi place merele don't tell anyone desi sunt indicate in curele de slabire, nu-mi plac. Daca iti plac, mananca mere. Poti manca si portocale, pentru ten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca CORN FLAKES cu iaurt. La mine a mers. Am slabit 10 kg in 2 saptamani. Apropo eu am 17 ani am avut 60 kg - am ajuns la 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@anonimus, 1. nu prea cred ca ai slabit 10kg in 2 sap, este imposibil.
2. daca ai slabit, esti in pericol cu sanatatea. Se slabeste cel putin 2kg/luna. happy

| UnTipMisto a răspuns:

Eu am slabit 15 kg in 4 luni, am studiat piramida alimentatiei sanatoase gasesti aci http://split.ro.