| roxanaalina a întrebat:

Stie cineva daca in Romania exista site-uri care sa-ti dea bani pentru a face cumparaturi de la ei?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

MAma ce bine ar fi, sa cumperi moca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi o treaba sa ma plateasca cineva sa fac cumparaturi

| Diliu_Razvan_1989 a răspuns:

Da. tpu.ro

| ststeustst a răspuns:

E un fel de a spune ca site-urile iti dau bani pentru a face cumparaturi, mai exact aceste site-uri iti dau bani daca faci cumparaturile prin intermediul lor. In functie de procentele care sunt oferite de magazinele partenere poti sa primesti sume variate de bani. In afara este un concept destul de dezvoltat, in Romania cred ca e abia la inceput, http://www.cureducere.ro este un site de acest tip