| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca pe siteul OutletMania sunt adidasii originali sau daca macar sunt buni? Au airmax 270 si nike cortez la 150 lei si nu cred ca sunt originali sau e teapa.

3 răspunsuri:
| rudolfrudi a răspuns:

Nu sunt originali! Mi-am cumpărat săptămâna trecută Airmax si i-am comparat cu a unui prieten, si el și-i cumpărase din Anglia direct de la Nike si se cunoastea o diferenta foarte mare!

| cristian144 a răspuns (pentru rudolfrudi):

Da sunt comfortabili sau partea cu aer nu prea e aer?

| rudolfrudi a răspuns (pentru cristian144):

Sunt comfortabili, doar ca nu sunt originali, dar la pret, mi se par ok.