| Lolylol55 a întrebat:

As dori sa stiu ce parere aveti despre adidasii Nike Air Max fake? Sunt buni de ceva? Tin macar un an? Adica nu vreau sa imi cumpar originali pentru ca piciorul meu este inca in crestere si decat sa i am un an si dupa sa nu mi se mai potriveasca...

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Sunt de tot cacatul fakurile. Are un prieten, le-a cumparat de pe un site cu transport cu tot a fost 150 de lei. In 2 luni i s-a dezlipit talpa laughing)))) Eu zic ca mai bine sa dai 200+ lei pe unul original, care te tine 1-2 ani. Asa s-a uitat la aia 50 de lei si acum isi cumpara alt papuci probabil tot cu 150 din care iesea unul original...

1 răspuns:
| Elliewayne2000 a răspuns:

Buna si eu am nikeuri fake si mau ţinut jumătate de an