| TwixulDrept a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara din bucuresti o Bentita de pus la ochi noaptea? si cam cat ar costa?

11 răspunsuri:
| TwixulDrept explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| medex3 a răspuns:

Nu stiu de unde poti cumpara dar stiu ca e in jur de 9-10 leibig grin

| Paris a răspuns:

Mai de gasit gasesti, insa sunt ft incomode, eu am fost ft incantata cand mi-am cumparat dar n-am putut a rezist mai mult de 10 minute cu ea. Practic simti o presiune destul de incomoda.

| mrsolo a răspuns:

O bentita de pus la ochii noaptea? Pai nu ar fi mult maxim 30 de ron Si o gasesti in magazinele unde gasesti si halate de noapte pijamale etc happy

| gossipgirl a răspuns:

Eu am una de la Coca Cola laughing
A fost o promotie, nu stiu daca inca mai e, la 2 sticle cu suc ti se dadea cadou bentita aia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intra pe un site de anunturi gratuite, ca www.anunturipenet.ro sau www.anunturi-live.ro si Spune ca cauti sa cumperi o bentita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la farmacii ori la raion de cosmetica

| ad0tza a răspuns:

Cared ca astia cu bentita de la coca cola viseaza numai suc si acidlaughing

| jeny a răspuns:

Si eu am una de l coca-colalaughing) rolling on the floor e super