| Indi a întrebat:

Stie cineva un magazin online cu incaltaminte pentru copii? Ma intereseaza sa fie de calitate, sa tina bine piciorul si, cel mai bine, sa aiba si talonet...Nu am gasit pana acum ceva care sa imi convina.

Răspuns Câştigător
| RoxanaAria a răspuns:

Eu nu am avut probleme pana acum. Iar daca nu nimeresti marimea le poti schimba.

5 răspunsuri:
| RoxanaAria a răspuns:

Eu i-am luat fetitei mele de pe www.bigstep.ro si sunt extrem de multumita. Sunt de o calitate exceptionala, am gasit si cu talonet dar cei mai tari mi s-au parut cei de la Biomecanics care sunt facuti special pentru a o invata si ajuta sa mearga corect, si sunt extrem de flexibili. Au si modele atragatoare si deosebite. Pitica mea e indragostita de ei si mi aduce singura sa o incalt. Sper ca te-am ajutat si o sa gasesti ceva care sa-ti convina ca stiu ce greu e sa gasesti ceva de calitate.

| Indi explică (pentru RoxanaAria):

Multumesc...daca comand imi trimit ce trebuie?

| Indi explică (pentru RoxanaAria):

Ok. sunt atatia care nu sunt seriosi, iti iau banii si te trezesti cu nu stiu ce model acasa...chiar iti multumesc! o sa incerc si sper sa fie bine...

| StartFoto a răspuns:

Salut,aici gasesti produse originale din piele :
http://incaltaminte-copii.ro/13-incalaminte-baiei sau pentru fete : http://incaltaminte-copii.ro/12-incalaminte-fete

| lmateiu1992 a răspuns:

Buna! Poti incerca pe www.pantofiorulfermecat.ro Aici poti gasi o gama larga de incaltaminte pentru copii, de calitate superioara si la preturi accesibile. Bafta!