| AndreeaG191 a întrebat:

Stie cineva un site / magazin online cu haine pentru copii mici frumoase si de calitate buna?
Nu vreau sa imi dati lista de la Google, stiu si eu sa caut pe Google. Ma intereseaza un raspuns din experienta proprie!

Răspuns Câştigător
| CristinaT1na a răspuns:

Eu am luat pana acum de 3 ori de la Liloo pentru fetita mea. I-am gasit la un targ cu produse de copii, am cumparat cateva hainute de test, mi-au placut si m-am convins ca se comporta bine si in timp dupa mai multe spalari si am comandat si online.
Ii gasesti la http://magazin.liloo.ro
Daca ai bebe mic neaparat ia scutece de finet de la ei - sunt geniale!

| AndreeaG191 explică (pentru CristinaT1na):

Multumesc pentru raspuns Cristina. O sa ma uit.

| AndreeaG191 explică (pentru CristinaT1na):

Am luat de la liloo, le-am primit zilele trecute. Foarte bune si frumoase intr-adevar. Am luat si scutece cum mi-ai spus - foarte utile. Multumesc mult pentru recomandare!