| Blue Eyes a întrebat:

Stie cineva un site de unde as putea cumpara lanturi/bratari, fiecare ca sa aiba cate o jumatate de inimioara?

Răspuns Câştigător
| Claudiiss .‹3 a răspuns:

Hei, pe hi5 sunt multe persoane care isi posteaza fotografii cu bijuterii facute de mana(http://mar1a4ever.hi5.com/ea are acest tip de lantisoare pe care le doresti) si o poti contacta la Id`ul de mess de pe profil.
Sper ca te-am ajutat:)

2 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Nu e mare filozofie de facut!;) daca vrei iti pot face si eu, imi spui exact cum ai vrea sa fie! iata blogul meu www.angelahaq.blogspot.com ( deocamdata nu am bratari cu jumate de inima dar pot face ). see u!

| Asdffd a răspuns:

Buna.
Le poti gasi la magazine de ex: Meli Melo.
Sau iti poti cumpara snururi si jumatatii de inimioare de la magazine, pentru. ati confectiona singurwinking.