| Anonima0707 a întrebat:

Stie cineva un site de unde aș putea găsi pulovere cu trupe coreene, cum ar fi Black Pink? Care să faca plata la livrare, căci nu prea am încredere la plata prin card.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Le gasesti pe ebay, dar cum nu ai incerdere in plata cu cardul, nu le poti cumpara din pacate. Site-urile internationale cer banii inainte, plata facaundu-se numai cu card bancar sau cont paypal.

| Iulianmary a răspuns:

Gasesti pe https://www.bravosport.ro/ genul de produse cu trupe, acum nu stiu sigur daca si cu Black Pink, merita sa cauti la ei, au si varianta cu plata lalivrare