| doraz a întrebat:

Stie cineva un site unde pot gasi tricouri cu diferite trupe?

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Http://www.maniacmusic.ro/TRICOURI.htm

iti recomand siteul, sunt de incredere.

| rockirm a răspuns:

Sunt mai multe magazine si siteuri dar acum depinde cati bani vrei sa oferi pe un tricou hanorac sau alt produs vestimentar cu trupe
Eu cu sotia comandam din UK printr-o cunostinta, de la www.tshirtsville.com sau www.loudclothing.com unde calitatea este mai mult decat impresionanta insa si preturile sunt pe masura. din Romania cumparam din BIG Berceni calitete destul de buna cam la 50 ron calitate mai slaba la 30 ron tricoul si cam 80-150 hanoracul, SIR Lujerului preturi idem, comandam si pe siteul www.bestial.ro unde au lucruri de calitate buna dar si de foarte slaba. sfatul meu este sa intrebi cand ai de gand sa comanzi la ei cam despre ce e vb. nu iti recomand sa iti imprimi tricou in Malluri imprimeul multicromatic pe transfer termic "la minut" tine destul de putin fata de cele classice. aaa si am uitat mai poti sa vezi tricouri dar scumpe evident pe siteurile trupelor.
multa bafta si spor la cumparaturi