| CastiCuMicrofon a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea preturi la obiecte IT (si electrocasnice)? Maine e black friday, asa ca stiu ca in ultimul timp s-au scumpit lucrurile, iar reducerile mari se fac la obiectele scumpite, dar eu vreau sa vad care e pretul normal al obiectelor si sa vad cat e reducerea, cu adevarat. Sper ca ma intelegeti.
Funda!

6 răspunsuri:
| Sorin278 a răspuns:

Pai sunt cateva site-uri care au reduceri imense la electrocasnice si la it:eMAG, Flanco, Domo, Altex, PC Garage (etc.)

| Alessandro123 a răspuns:

D-ai reimprospatare la pagina.Si eu tot asa am patit.

| CastiCuMicrofon explică (pentru Sorin278):

Stiu si eu... eu ziceam de un site pe care arata preturile normale la un obiect specific, adica sa zic un model si sa imi zica pretul
ex: Mouse Logitech 24xKG - 120 lei (nu stiu daca exista astfel de mouse)

| K0sti a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Nu se face asa... obiectele care te intereseaza trebuia sa le ai sub observatie de acum 3-4 saptamani in urma, sa vezi preturile si acum sa poti face o comparatie! Trebuia sa ai deja liste cu magazinele si preturile ca sa ai cu ce compara! Nu-ti face nimeni tie site special pentru asa ceva!

| Sk8terBoy a răspuns:

Trebuie sa urmaresti un produs o perioada mai lunga de timp pentru a observa evolutia pretului... acum depinde ce anume vrei sa cumperi. Poti vedea cateva preturi pe site-ul eMAG: http://bit.ly/1GD1TaJ

Răspuns utilizator avertizat