| LadyRainicorn a întrebat:

Stie cineva vreun site romanesc cu haine pe genul "hipster", ma refer la colanti galaxy, tricouri mai sassy laughing ...chestii de astea?

3 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Am vazut un site mai de mult, dar erau peste 100 de lei, ma rog, foarte scumpi. mai bine iti iei dupa e-bay, acolo sunt vreo 10 dolari, si transportul poate fi gratuit sau pana in 30 de dolari, cel mult, vezi si tu unde scrie "free shipping", si sunt foarte multe modele extraordinare :ooo. deci trebuie sa scrii doar "leggins" si deja iti da raiul laughing))

| danutz9100 a răspuns:

Hmm nu stiu sigur dar incearca sa gasesti pe www.superpret.net

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte bune, la preturi mici

Sper sa iti placa