| phantom2k a întrebat:

Stiti ceva produse de albire pentru dinti pe care le-ati incercat si dau rezultate?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu.Nu iti va face dintii alb intens(aproape nici un produs nu poate face asta) dar se vede o schimbare si asta este important.Si de mentionat ca ar trebui sa te speli de 2 ori pe zi cu o pasta buna de dinti si vei reusi sa ai dintii asa cum ti doresti happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tratament pentru albirea dintilor la stomatolog. Dar te costa cateva sute de lei. In jur de 2500-3000 lei.

| Dunhill6599 a răspuns:

Salut, eu sunt din Anglia si nu stiu cum se numeste produsul in romana, il folosesti 2 luni si o sa ai dintii albi
Iti las un link sa ai idee cum arata:
https://www.mrblancteeth.com/......ing-polish