| elenateo2525 a întrebat:

Stiti cumva care este orasul modei, care se bazeaza mai mult pe cumparaturi, cel mai frumos si mai luminos oras?

Răspuns Câştigător
| paul18 a răspuns:

Nu stiu oras cu moda.dar daca vrei iti zic de Antwerp (Belgia) este orasul diamantelor.e cel mai mare oras cu diamante. sunt strazi plie de magazine cu diamante de valoare happy scuze dar cu moda nu le stiu happy

6 răspunsuri:
| ForgottenNobody a răspuns:

Cel mai luminos oras este Hong Kong, dar nu cred ca e si orasul modei.

| Brittanie a răspuns:

Buna! Eu cred ca este Milano din Italia.Am fost acolo! E foarte frumos!

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Este Parisul.

| Anabele a răspuns:

Paris si milano.
Doua orase ce merita de vizitat

| LAYILA a răspuns:

Paris si milano