| MyChemicalRomance47 a întrebat:

Stiti unde pot gasi volumele Insemnarile unei pustoaice de Rachel Renée Russell cat mai ieftine (chiar si pe site-uri precum OLX sau La Jumate adica " la mana a 2-a)?

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Eu iti sugerez sa le iei de pe elefant.
http://www.elefant.ro/......69300.html
Pe okazii/olx posibil sa le gasesti mai ieftin(nu foarte), dar vei plati transport pentru fiecare carte daca nu este de la acelasi vanzator.
Pe elefant livrarea este foarte rapida( chiar a doua zi de la comanda), cartile sunt noi, cele mai bune preturi, seriozitate, transport ieftin.

1 răspuns:
| LucyndaBianca a răspuns:

Am eu. De la primul volum pana la volumul 6.