| Adry05 a întrebat:

Stiti vreun site de haine unde returul hainelor se poate face gratuit?

4 răspunsuri:
| cris19 a răspuns:

Sunt multe, dar trebuie sa faci comanda de produse in valoare de 200 Ron sau mai mult, pentru a primi coletul gratuit. Transport gratis de haine - e un site ft bun

| Adry05 explică (pentru cris19):

Nu sa primesc coletul gratuit, sa le reintorc gratuit la sediu in cazul in care ceva nu e ok la ele.

| CosminIstrate a răspuns:

Toate sunt gratuite, adica nu te costa nimic sa returnezi, dar te costa transportul inapoi iar ei trebuie sa iti returneze toata valoarea platita cu noile legi uite vezi politica aici, este site-ul de unde imi comand haine https://sensuals.ro