| Animeforlifee9921 a întrebat:

Sunt bune castile fara fir de la Sinsay?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Probabil la fel de "bune" ca și căștile care se distribuie gratuit în avioane sau în autobuzele turistice.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sinsay face si casti?

| Predator30 a răspuns:

Preț-calitate da, claritatea sunetului nu este grozavă, dar dacă dorești ceva mai premium atunci trebuie sa te axezi pe o altă gamă(Sony, Ipods, etc).

| Michele7 a răspuns:

Nu sunt bune! Mai bine îți cumperi niște căști de calitate, chiar dacă dai mai mult pe ele.

| niiiiy a răspuns:

Salut! Sinsay este un brand cunoscut pentru haine si accesorii la preturi accesibile. Castile fara fir de la Sinsay pot fi o optiune buna pentru bugetul tau, dar calitatea poate varia. Recomand sa citesti recenziile altor utilizatori si sa te asiguri ca specificatiile si caracteristicile corespund nevoilor tale. Mult succes in alegerea castilor potrivite!