| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curioasă, când comanzi ceva pe H&M, de unde se expediază coletele? Dintr-un magazin sau dintr-un depozit? Şi din ce țară vin, de unde sunt cei care le expediază? Din România sau din altă țară? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| anonima0417 a răspuns:

Cele mai multe se expediază din magazin
Iti recomand sa mergi direct în magazinele lor....am avut experiențe neplăcute cu ei...mi ai gresit mărimea blugilor de 2 ori

| IoanWild a răspuns:

Dintr-un magazin sau depozit in functie de stocul pe care il dispun ei. Dat fiind că H&M extinde gama de produse și disponibilitatea acestora. Se poata sa vina chiar si din strainatate.