| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din tulcea din cartierul 23, si ma intereseaza un joc sims 2 ...sau 3 dar sa nu urce mai sus de 65 lei, cine are de vazare ma poate contacta pentru. negocieri la catii.1455, Funda

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Ia-l mah dp net oh go on eu dp net il am si mere perfect in schimb am citit ca unii care l-au cumparat nu le merge.nu merita sa dai atatia bani pe elwinking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu din lupeni (Hunedoara)cine vinde sims 2 original cu 50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cad fafi

| CamyAngel a răspuns:

Joc eu sims 2 dar trebuie sal cumparii din magazin sau net dar trebuie sa stii niste codurii si sal furi dafapt de pa netlaughingJoku costa 100lei nul gasestii mai ieftin in niciun magazinhappy

| CamyAngel a răspuns:

Joc si eu sims 2 dar l-am cumparat sau poti sal furi de pe netlaughing, dar iti trebuie niste chestii, coduri...bla,bla,joku il poti cumpara cu 100 lei nu gasesti mai ieftin

| Achie a răspuns:

Ti-l dau eu pe 50 de lei. Daca te mai intereseaza zii daca esti de acord tot din tulcea suntbig grin