| Altamira a întrebat:

Sunt inscris in programul Erasmus si trebuie sa plec in Germania. Am avut 2 luni probleme cu cazarea, timp in care partenera mea din Germania [de la students4students] m-a ajutat enorm si ma gandeam sa-i fac un cadou, ceva simbolic. Puteti sa-mi dati niste idei de ce-as putea sa-i cumpar? Si ce parere aveti de cadou, daca sunteti de acord sau nu. Astept pareri, multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O ie

| fanhhro a răspuns:

O ie gen:http://l.profitshare.ro/l/4926634. Sau gasesti pe la shop-uri cu specific romanesc.