| chocolate3755 a întrebat:

Sunt si eu o fata de 13 ani care are ceva bani pusi deoparte si care a vazut un colier MORTAL la Tiffany's si pe care, desigur, parintii nu o lasa sa sil cumpere. Spunetii va rog acestei fete cum sasi convinga parintii sa o lase sa sil ia.(ii ajung bani)(colierul nu costa chiar milioane)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ai grija de bani, cu ce te incalzeste un colier? sunt asa de multe lucruri pe care poti sa le faci.

| Kittynika a răspuns:

Cumpara-l si gata... da ce-s parintii.crede ca, copiii is robotey care sa faca ce vor ei?
din greseli invety.

| davidwarner a răspuns:

Parerea mea e ca faci ce vrei tu cu banii tai. Il cumperi si gata.

| AliiB a răspuns:

Stai stai un pic... vorbesti de tine la persoana a 3-a? laughing rolling on the floor