| Lovelysmilee a întrebat:

Sunteti multumiti de Samsung S5230?
As vrea sa`mi iau si eu unul dar am auzit ca Touchscreen`ul nu este bun ( are reactie grea la atingere, se strica repede ). Voi ce ziceti? As vrea sa dureze cativa ani! In caz ca nu e bun, imi iau Nokia C3. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| cathy_3606 a răspuns:

Nu este adevarat, eu am Samsung s5230 de un an si ceva si merge foarte bine. touchscreen`ul este bun. Si crede-ma la cata "grija" am avut eu de el inca mai merge laughing

5 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Este bun! Eu am fost foarte multumita de el,cu toate ca il scapam mereu, varsam apa pe el des, nu a patit nimic.Eu am avut asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Merita sa-l cumperi:*

| pitikaaaa a răspuns:

SAMSUNG S5230 e cel mai bun telefon posibil.SERIOS deci rezista l` tumne l` apa e ok si tauch`ul e super bunhappy

| dany7 a răspuns:

E bun Samsung s5230, l-am scapat pe gresie,pe parchet, in zapadalaughing nu a patit nimic, si cine ti-a spus ca nu-i bun touchsceen`ul se inseala.

| Albert_8529 a răspuns:

Nu iti luat Samsung s5230I don't want to see...am avut si eu si nici un an nu m-a tinut s-a dus folia de touchscreen.nu-ti luawinking.ia-ti c3big grin

| MirunikPitik a răspuns:

Samsung (TouchScreen) este la moda acum. dar orice TouchScreen este la moda. Am si eu Samsung S5230 / Corby deci iti recomand sa ti-l ei. E foarte bun Corby deoarece de cate ori il scapi nu se strica! Mie mi-a scapat pe gresie si nu mi s-a stricat deloc de cand il am, merge perfect! sper ca te-am ajutat! Vreau si eu macar 1 funda! Cu drag, Miruna Oprea.