| popescu_9120 a întrebat:

Tendinte toamna/iarna 2011/2012? stie cineva? am cautat pe net, dar n-am gasit ceva concret. se mai poarta nuantele de crem/bej/maro?

2 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Da, se mai poarta. uite aici colectie noua de toamna/iarna www.fashion-star.ro. se poarta si printurile animal, si geci de piele (imitatie), geci de blug, bluzele cu fluturi, puloverele cu blanita. am vazut in afi cotroceni un pulover aproape la fel ca cel de pe siteul de mai sus cu 299 lei, iar pe site costa 150 lei...

| DauSiFug a răspuns:

Acum poti sa joci dota pe bani, pentru mai multe informatii intrati pe www.joaca-dota.blogspot.com