| daviduts11 a întrebat:

Știe cineva daca site-ul sportselect este de încrede?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca idee: au prețuri "rupere" față de eMAG (să zicem) incât să merite să risti?

| anonimg a răspuns:

Nu contează cum este. Folosește ambele oportunități când cumperi de pe un site necunoscut:
-plata la livrare și niciodată mai înainte;
-deschidere colet la livrare.
Așa vei putea plăti numai după ce deschizi coletul în fața curierului.
Întrebarea este dacă și produsele sunt de calitate sau dacă mărimea comandată ți se potrivește. Pe site și pe manechine în poze arată bine; dar rareori se potrivește cu realitatea.