| nukemdfkz a întrebat:

Știe cineva siteuri de pe care pot comanda cărți noi ieftine? Sau coduri de reduceri pentru cărți?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu de pe elefant și libris îmi iau

| Florin9Florin9 a răspuns:

Libris.ro
Are și reduceri direct din prețul cărților.

Și îți dau un voucher de 12% reducere la comandă dacă îi lași să-ți trimită mesaje pe mail cu reducere sau ce oferte au ei.

Dacă îți faci cont după fiecare comandă primești puncte de fidelitate care sunt tot nixre reduceri la viitoarele comenzi.

Poți selecta plata la livrare.

Eu am comandat de mai multe ori și nu am avut niciodată probleme.

| IonutPetre12 a răspuns:

Eu am comandat de pe elefant. O dată la ceva timp dau un cod de reducere 50%

| ynexistenta a răspuns:

Https://l.profitshare.ro/l/6807338 da copy paste in google.

| popM188 a răspuns:

Te decizi ce carte/carti doresti
Apoi cauti dupa nume pe google.
Compari preturile si o iei de unde iti convine pretul.
Nu uita sa iei in calcul pretul de transport