| AndraVivi2222 a întrebat:

Știți cumva o aplicatie din care imi pot comanda chestii dar plata să nu fie cu cardul, am avut Wish, AlliExpres etc. Dar la toate se plătește cu cardul..si as vrea sa vina la adresa pe care i-o dau, fără sa fie necesar să pun si codul poștal...pur si simplu sa dau adresa exacta, numele meu, numarul de telefon, iar când ajunge la adresa pe care i-am dat-o, să îmi dea obiectul iar eu îi dau banii
Pt ca am mai facut comanda de pe un site(nu dau nume), am dat banii prin card, am dat tot ce trebuia, toate informațiile, dar comanda nu a mai ajuns...nu vreau sa mi se mai întâmple asta
Merci!

1 răspuns:
| moldoveancacrazy a răspuns:

Emag?