| bereandreea a întrebat:

Daca incerc sa finalizez o comanda de pe o aplicație și mi se cer date de pe card și codul poștal al adresei de facturare și le-am introdus corect, de ce nu mă lasa sa finalizez comanda? Se poate sa fi introdus codul poștal greșit? De unde îl pot lua?

2 răspunsuri:
| Tramadol a răspuns:

Codul postal e cel mai putin important, sigur ai bani destui pe card? Sigur site ul e de incredere si tranzactia securizata? Iar pentru codul postal, scrie pe google "coduri postale Romania" si sigur vei gasi, dar nu cred ca aia e problema.

| bereandreea explică (pentru Tramadol):

Pentru comanda respectiva aveam bani suficienti, iar site-ul e unul bun, nu e vreunul necunoscut.