| Emokidd a întrebat:

Manual de Lb. Coreeana:
cu traducere in Lb. Romana
contine exercitii, gramatica, vocabular si ortografie
pretul: 35 ron
Plata se face la ridicarea coletului de la posta. Pentru a face comanda trimiteti un email la adresa: mirotic.crystal_fanclub@yahoo.com.

Completati emailul dupa urmatorul formular:

Nume si Prenume
Adresa ( Str., Nr., Sc., Et., Ap., Localitatea, Jud. si codul postal)
Numarul de exemplare dorite.
ATENTIE!
Va rog completati emailul in tocmai, evitand astfel mici probleme. Daca aveti intrebari le puteti scrie dupa completarea adresei. Nu folositi background sau fonts decat cele standard.
Multumesc.

1 răspuns:
| Onutsu a răspuns:

Ce e? Vrei sa cumperi? Pai cumpara ca e sigur, prin ramburs e foarte sigur, mie la curier rapid odata, i-am platit si o vrut sa plece si i-am zis " he si webcam-ul? " si face " aa da " ii cam aiurea cu, curier.SUCCES.daca era pentru noi, nu mersitongue