| anonim_4396 a întrebat:

Știti vreun magazin din București de unde să se poată închiria (nu cumpăra) costume de halloween pentru fete de 13-14 ani? Dar nu printese sau zâne. Ceva mai horror.big grin [și nu, nu îi pup în fund pe americani big grin]. Preturile să nu fie foarte mari... și dacă se poate, undeva prin zona romană/universite/unirii.

1 răspuns:
| lays a răspuns:

Se inchiriaza direct de la teatrul national.nu mai stiu sigur cat costa, dar eu de acolo mi-am inchiriat o rochie de can-can cand am avut concursul de modelling.asta a fost acum vreo 3-4 ani si nu costa foarte mult.acum nu stiustraight face