| symo_2907 a întrebat:

se face halloween in liceu si nu stiu ce costum sa port adica de unde sa iau sau sa inchiriez un costum...stiti cumva un magazin din tg jiu unde poti cumpara sau inchiria costume de halloween

funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Pai acum poti sa-ti faci singura un costum. Eu am fost model la o prezentare de costume de Halloween si am niste idei. Ai putea sa fii clasica princeta dar e putin cam deplasata idea. Poti sa-ti iei o palarie de cawboy si cu niste blugii, bluza si o vesta cu franjuri. Ar merge acelasi lucru cu o palarie de vrajitoare si o rochie mai neagra. Mai nou e moda Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! poti inchiria de aici costumul! http://costumdeinchiriat.ro/